Views Load More (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: More link text
da: Tekst på "Mere"-link

en: Advance Options
da: Avancerede indstillinger
