Views Load More (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Fade
es: Desvanecer

en: Slow
es: Lento

en: Fast
es: Rápido

en: More link text
es: Texto del enlace 'más...'

en: Load More Pager
es: Paginador Load More

en: Waypoint Support
es: Soporte para Waypoint

en: Waypoints is a small jQuery plugin that makes it easy to execute a function whenever you scroll to an element.
es: Waypoints es un pequeño plugin de jQuery que facilita ejecutar una funcion cuando se hace scroll hasta un elemento.

en: Infinite scrolling
es: Scroll infinito

en: Load more content when the user reaches the bottom of the page.
es: Cargar más contenido cuando el usuario llegue al final de la página.
