Views Load More (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: fade
et: hajuv
