Views Load More (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: More link text
gl: Texto do enlace 'máis...'
