Views Load More (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Advanced Options
it: Opzioni avanzate

en: More link text
it: Testo del link Continua
