Views Load More (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: More link text
tr: Daha fazla bağlantı metni

en: Load More Pager
tr: Daha Fazla Getir Sayfalayıcısı

en: Load more content when the user reaches the bottom of the page.
tr: Kullanıcı sayfanın dibine geldiğinde daha fazla içerik getirir.

en: Load more pager, @count item, skip @skip | Load more pager, @count items, skip @skip
tr[0]: Daha fazla getir sayfalayıcısı, @count öge, @skip atla

en: Load more pager, @count item | Load more pager, @count items
tr[0]: Daha fazla getir sayfalayıcısı, @count öğe

en: Load more
tr: Daha fazla getir
