Views Load More (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Fade
id: Redup

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat

en: More link text
id: Teks tautan lainnya
