Views Maintenance (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Default
af: Verstek

en: Block
af: Blok

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Revert
af: Rol terug
