Views Maintenance (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: disabled
cy: analluog

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Block settings
cy: Gosodiadau bloc

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Block
cy: Bloc

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Storage
cy: Storfa

en: Broken
cy: Wedi torri

en: View name
cy: Gweld enw

en: View description
cy: Gweld disgrifiad

en: @type handler @table.@field is not available.
cy: Trinydd @type @table.@field ddim ar gael.
