Views Maintenance (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Actions
is: Gerðir

en: disabled
is: óvirkjað

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Óvirkja

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Export
is: Flyt út

en: Default
is: Standard

en: Block
is: Blokkur

en: Revert
is: Vend aftur
