Views Maintenance (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Normal
gu: સામાન્ય
