Views Maintenance (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Edit
he: עריכה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Block
he: בלוק

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Revert
he: שחזור

en: Storage
he: אחסון

en: Edit page
he: ערוך דף

en: Menu items
he: פריטי תפריט

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Broken
he: שבור

en: View name
he: שם ההיבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: @type handler @table.@field is not available.
he: מטפל @table.@field מסוג @type לא זמין.

en: In code
he: בקוד
