Views Maintenance (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Block
hu: Blokk

en: Database
hu: Adatbázis

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Normal
hu: Általános

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Storage
hu: Tárolás

en: Edit page
hu: Oldal szerkesztése

en: Menu items
hu: Menüelemek

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: Broken
hu: Sérült

en: View name
hu: Nézet neve

en: View description
hu: Nézet leírása

en: @type handler @table.@field is not available.
hu: @type kezelő @table.@field nem elérhető.

en: In code
hu: Kódban

en: Edit mini panel
hu: Minipanel szerkesztése
