Views Maintenance (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Block
hy: Բլոկ
