Views Maintenance (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: disabled
is: óvirkt

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Edit
is: Breyta

en: Block settings
is: Blokkastillingar

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Block
is: Blokk

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Overridden
is: Yfirritað

en: OK
is: Í lagi

en: Storage
is: Geymsla

en: In code
is: Í kóða
