Views Maintenance (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Default
kk: Стандартты

en: Block
kk: Блок
