Views Maintenance (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Description
mg: Andinindininy
