Views Maintenance (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Block settings
mr: ब्लॉक चे सेटिंग्स

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Block
mr: भाग

en: Normal
mr: साधारण
