Views Maintenance (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Block
ne: ब्लक

en: Normal
ne: साधारण

en: OK
ne: ठिक छ
