Views Maintenance (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Default
os: Æнæивд
