Views Maintenance (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Default
pa: ਮੂਲ
