Views Maintenance (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Block settings
pl: Ustawienia bloków

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Block
pl: Blok

en: Database
pl: Baza danych

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: Revert
pl: Przywróć

en: Storage
pl: Magazyn

en: Edit page
pl: Edytuj stronę

en: Menu items
pl: Menu

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Broken
pl: Uszkodzony

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: View description
pl: Opis widoku

en: @type handler @table.@field is not available.
pl: Procedura obsługi @type - @table.@field - jest niedostępna.

en: In code
pl: W kodzie
