Views Maintenance (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Block
ps: غونډ

en: OK
ps: سمه ده

en: Broken
ps: مات
