Views Maintenance (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: disabled
ro: dezactivat

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Block
ro: Bloc

en: Database
ro: Bază de date

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Revert
ro: Revenire

en: Storage
ro: Depozitare

en: Edit page
ro: Editează pagina

en: Broken
ro: Deteriorare

en: View name
ro: Numele vizualizării
