Views Maintenance (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Database
sv: Databas

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Revert
sv: Återställ

en: Storage
sv: Lagring

en: Edit page
sv: Redigera sida

en: Maintenance
sv: Underhåll

en: Broken
sv: Trasig

en: View name
sv: Namn på vyn

en: View description
sv: Beskrivning av vy

en: @type handler @table.@field is not available.
sv: Hanteraren @type för @table.@field är inte tillgänglig.

en: In code
sv: I kod
