Views Maintenance (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: disabled
te: అచేతనం

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Block settings
te: బ్లాక్ అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Normal
te: సాధారణ

en: OK
te: సరే
