Views Maintenance (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Block settings
th: การตั้งค่าบล็อก

en: Export
th: ส่งออก

en: Views
th: ดู

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: View name
th: ดูชื่อ
