Views Maintenance (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: OK
ug: جەزملەش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Maintenance
ug: ئاسراش
