Views Maintenance (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Block
bn: ব্লক

en: OK
bn: ঠিক আছে
