Views Maintenance (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Block settings
bs: Postavke blokova

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Block
bs: Blok

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: Revert
bs: Vratiti

en: Storage
bs: Pohrana

en: Broken
bs: Slomljen

en: View name
bs: Ime view-a

en: View description
bs: Opis view-a

en: @type handler @table.@field is not available.
bs: @type handler @table.@field nije dostupan.
