Views Maintenance (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Block
et: Plokk

en: Database
et: Andmebaas

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: OK
et: Olgu

en: Revert
et: Lähtesta

en: Storage
et: Ladu

en: Menu items
et: Menüü kirjed

en: Broken
et: Katkine

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus
