Views Maintenance (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Block
fi: Lohko

en: Database
fi: Tietokanta

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Normal
fi: Normaali

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Storage
fi: Tallennus

en: Menu items
fi: Valikkolinkit

en: Broken
fi: Rikkinäinen

en: View name
fi: Näkymän nimi

en: View description
fi: Näkymän kuvaus

en: @type handler @table.@field is not available.
fi: @type käsittelijä @table.field ei ole saatavilla

en: In code
fi: Koodissa
