Views Maintenance (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Export
fil: Luwasin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Block
fil: Tipak
