Views Maintenance (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Block
km: ប្លុក

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម
