Views Maintenance (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
