Views Maintenance (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Block
sk: Blok

en: Database
sk: Databáza

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Edit page
sk: Upraviť stránku

en: Maintenance
sk: Údržba

en: Broken
sk: Nefunkčný

en: View name
sk: Meno pohľadu

en: View description
sk: Popis pohľadu
