Views Maintenance (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Default
sl: Privzeto

en: Block
sl: Blok

en: Revert
sl: Povrni
