Views Maintenance (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Block
ta: கட்டம்
