Views Maintenance (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Block settings
ur: بلاک کی ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block
ur: بلاک

en: Normal
ur: عمومی
