Views Maintenance (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Block settings
am: የጥምር ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Default
am: ነባሪ

en: Block
am: ጥምር
