Views Maintenance (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Block
az: Blok

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Revert
az: Qaytarma

en: Broken
az: Qırıq

en: View name
az: Görünüş adı
