Views Maintenance (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Block
cs: Blok

en: Database
cs: databáze

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: Revert
cs: Vrátit

en: Storage
cs: Ukládání

en: Broken
cs: Poškozeno

en: View name
cs: Název pohledu

en: View description
cs: Popis pohledu

en: In code
cs: V kódu
