Views Maintenance (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Block
el: Μπλοκ

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: OK
el: ΟΚ

en: Revert
el: Επαναφορά
