Views Maintenance (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Edit
hr: Uredi

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Default
hr: Zadano

en: Block
hr: Blok

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: OK
hr: U redu

en: Revert
hr: Vrati

en: Storage
hr: Spremnik

en: In code
hr: U kôdu
