Views Maintenance (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Edit
jv: Sunting

en: Block settings
jv: Setelan blok

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Block
jv: Blok

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Revert
jv: Baléknā
