Views Maintenance (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Block
lt: Blokas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: OK
lt: Gerai

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Edit page
lt: Redaguoti puslapį

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: Broken
lt: Sugedęs

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: In code
lt: Kode
