Views Maintenance (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Block
lv: Bloks

en: Database
lv: Datubāze

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Edit page
lv: Rediģēt lapu

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: Broken
lv: Salauzts

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: In code
lv: Kodā
