Views Maintenance (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Block
mn: Хавтан

en: Revert
mn: Буцаах
