Views Matrix (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب
