Views Matrix (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Field
be: Поле

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання
